Tanie, dobre i sprawdzone - Ruszamy!

Tanie, dobre i sprawdzone - Ruszamy!

Przyjeło się mówić, że coś nie może być jednocześnie dobre, tanie i na czas. W Zakazanej Reklamie wychodzimy z założenia, że należy łamać schematy!

Kilkanaście lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować rozwiązania, stworzyć narzędzia, nauczyć się nowych technik. Wszystko to w efekcie pozwala nam tworzyć rozwiązania, które są na kieszeń średnich ale przede wszystkim małych firm.

Poznaj naszą ofertę prac graficznych oraz stron www i sklepów aby przekonać się, że znajdziesz u nas rozwiązania, na które cię stać. Może czasami będzie potrzebny kompromis ale tylko wtedy gdy będzie to z korzyścią dla ciebie. Nasze realizacje robimy z dbałością oraz na czas!

Dlaczego tak się dzieje? Słuchamy naszych klientów biorąc pod uwagę ich potrzeby. Proponujemy rozwiązania, które nie pochłaniają całego jego budżetu. Tam gdzie jest taka możliwość to proponujemy rozwiązania tańsze ale bez utraty jakości.

Jeżeli to tylko możliwe - naszym klientom podsyłamy propozycje jeszcze przed podjęciem decyzji o wykonaniu przelewu. Przecież nikt nie chciałby kupować kotu w worku.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, że warto nam powierzyć każdą realizację.

Poznaj naszą ofertę lub przeglądaj blog