Dziś piszemy o dobrych serwerach

Dziś piszemy o dobrych serwerach

Czy potrzebujesz strony internetowej czy też sklepu www. A może interesuje cię wyłącznie przechowywanie poczty. Każda z tych sytuacji wymaga posiadania serwera.

Nie będziemy rozpisywać się szeroko na te tematy bo może od tego zaboleć (dosłownie) głowa. Jednak chcemy przedstawić najistotniejsze fakty bezpośrednio powiązane z naszymi działaniami.

Dla prostych stron gdzie znajdzie się kilkanaście podstron, głównie z plikami graficznymi. Tam gdzie strona jest drobnym dodatkiem do działalności i nie będzie zbyt często aktualizowana to polecamy hostingowanie na naszym serwerze według cennika. Nasze rozwiązanie z pewnością posiada jeden duży atut tj. atrakcyjną cenę

Gdy zaś chodzi o strony internetowe, które mają działać intensywnie, z gwarancją ich ciągłęgo bycia online polecamy serwery firmy CyberFolks. Dzięki wieloletniej współpracy z tą firmą - otrzmujecie atrakcyjne ceny na starcie! Także dla sklepów www serwery tej firmy są zalecanym rozwiązaniem. Patrząc po stosunku jakości do ceny - polecamy! Szczególnie ze względu na wsparcie techniczne.

Poznaj naszą ofertę lub przeglądaj blog