ZAKAZANA-REKLAMA.PL

ZAKAZANA-REKLAMA.PL już od kilku lat działa na rynku z dużym powodzeniem, spełniając oczekiwania małych firm i jednoosbowych przedsiebiorstw. Marka ZAKAZANA-REKLAMA.PL jest kojarzona z optymalizacją pracy i kosztów dla tzw. działań koniecznych. Wspieramy małe firmy, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na identyfikacje, reklamy i kampanie. Optymalizacja pracy i kosztów ma pozwolić na zaistnienie w prowadzonej przez Ciebie branży. Szybkość realizacji i atrakcyjność cenowa nie ma wpływu na jakość produktową gdyż z góry zakładamy jakie elementy mogą się składać na dany projekt, dlatego nasze realizacje są ograniczane do wymaganego minimum czasowego, co również wpływa na atrakcyjną cenę.

POMYSŁ

Wypracowaliśmy sobie właściwe spojrzenie na codzienność, które pozwala nam widzieć drobne i kreatywne możliwości.

ZASIĘG

Mamy swoje sposoby, na to byś był widoczny wszędzie. "Ludzie już tak mają, że wolą wierzyć w coś, co widać" Katarzyna Adamkiewicz-Karmińska

ESTETYKA

Kładziemy duży nacisk na estetykę wykonania ponieważ dbanie o szczegóły decyduje o wyjątkowości produktu, który utrwala się w pamięci.

UŻYTECZNOŚĆ

Nasz produkt musi być praktyczny aby dobrze zafunkcjonował w swoim środowisku. Pragmatyzm to nasze drugie imię ;)

Nasze umiejętności

Specjalizujemy się w różnego rodzaju formach graficznych wraz z ich oprogramowywaniem, posługujemy się różnymi narzędziami do obróbki graficznej i programowania. Nasze doświadczenie i wysokie kompetencje poparte głęboką wiedzą informatyczną pozwalają nam być w ścisłej czołówce wśród najlepszych w tej branży. Obsługujemy klientów z całego świata i zapewniamy wysoką jakość naszych produktów.

HTML/CSS
100%
PHP
99%
JavaScript
99%
Photoshop/Illustrator
99%
ZGRANA DRUŻYNA

...tak na siebie mówimy.
Jesteśmy drużyną i zawsze gramy o zwycięstwo. Wiemy na co nas stać i czego możemy od siebie nawzajem wymagać. Możemy na sobie polegać, ale przede wszystkim mamy do siebie duże zaufanie. Przed daną realizacją każde z nas ma określone działania, jak na boisku podczas meczu. Nie ma wśród nas pseudoliderów, a kapitan jest zawsze jeden.

60

Employees

100%

Zadowolonych klientów

15

Experience

400

Cups of Coffee